Kuidas Heliumi osta?

Saan aru, et oled otsustanud panusega kaasa minema. Arvesta, et reaalselt võid kogu sisse pandud raha ära kaotada (kui asutajad panevad lihtsalt plehku rahaga). Ma ise olen ära valideerinud, et nii meeskond kui ka projekt on legit, Mart valideeris ka ära (ostis par tuhat coini), ehk tuli on roheline.

Et investeeringust kasu oleks võib minna paar kuud aga võib ka minna paar aastat. Krüptorahad on endiselt väga uued ja kõrge spekulatsiooniga - turg on väga volatiilne.

Aga kuna 1500€st on võimalik teha 100'000€ + 1000€ sissetulek iga kuu ja isegi shitcoinid on suutnud 100x tõusu teha, siis see projekt võiks vähemalt sama palju tõusta.

Asume asja kallale.

Kokkuvõte

Esiteks ei ole Helium (HLM) veel avalik, seega pead ostma SpreadCoini (SPR). Sest nii palju kui sul on SPRi 1. augustil on sul nüüd HLMi.

Ja ühtlasi SPRi ei saa osta Euroga, sest valuutavahetuspunktid vahetavad tavaliselt väga väheseid coine. Seega on sul vaja esiteks BTC osta ja siis sellega SPR.

1000HLMi on vajalik, et Masternode jooksutada (igakuine sissetulek).

Mida selleks vaja on?

Raha: Vaata palju 1000 SPRi praegu maksab, lisa 100€ igaks juhuks otsa ja selle rahaga nüüd tegeledki.

SPR ostmise konto: Selleks on kindlasti kontot vaja bittrex.com, sest ainult seal saab SPRi osta, ühtlasi hoiad seal oma BTC'd. See on nimelt su rahakott.

BTC ostmise konto: Ma ise kasutan anycoindirect.eu kuna see on otsekohene. Kannad pangast raha ja nemad kannavad su BTC kontole. Mardile meeldib localbitcoins.com kuna see on inimeselt inimesele, toimib samamoodi. Mõlemas on vaja ID kaardi pilt saata, et end valideerida (tegu on reguleeritud asutustega siiski). NB! Kuna valideerimine võib mitu päeva võtta, siis võid minu kaudu selle tehingu teha.

Okei kontod olemas kuidas see ikkagi käib?

Anycoindirectis teed uue BUY orderi summale mis tahad, valid SEPA makse (tavaline pangaülekanne) ja võta bittrexist oma BTC rahakoti aadress:

Anycoindirect peaks sind suht mugavalt läbi juhatama. Jällegi võin selle anycoindirecti sul ise ära teha, aga bittrexi rahakott võiks sul siiski olla endal.

Kui BTC olemas

Siis lähed lihtsalt ostmise lehele ja "Buy Spreadcoin" all ostad omale 1000 SPRi või nii palju kui raha kannatab. Alt poolt näed mis tehinguid on praegu võimalik. Soovitan võtta mingi hinna millega saad kohe oma 1000 tükki kätte ja asi ära osta.

Ja ongi kõik!

Valmis, mis nüüd?

Pärast 1 augustit on vaja mingi käsitsi liigutus ka teha, et SPR lõpuks HLMiks muutuks. Sellega pole aga enam mega kiire, aasta aega kestab redemption periood. Soovitan mailinglisti end kirja panna (ma ise haldan seda), sinna tuleb kõik oluline info. Ja külasta ka Heliumi FAQ'd.

Krister Viirsaar

Read more posts by this author.

Subscribe to Krister's coding adventures

Get the latest posts delivered right to your inbox.

or subscribe via RSS with Feedly!